fbpx

Okazion!!!!Shitet Objekt Biznesi 3 katesh 800m2 dhe me 2000 m2 truall te lire prane kualidimit te Rinasit.

 • €350,000
Rinas, Kruje, Durrës County, Northern Albania, 1504, Albania
Perzgjedhur Për Shitje Okazion
Rinas, Kruje, Durrës County, Northern Albania, 1504, Albania
 • €350,000

Përmbledhje

ID: CR-18396
 • Shtepi private
 • Tipi i prones
 • 800m2
 • CR-18396
 • ID
 • 2000
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet Objekt Biznesi 3 katesh 800m2 me super cmim.Disponon 2000 m2 truall te lire. Ndodhet prane kualidimit te Rinasit .
Objekti ka funksionuar si lokal dhe si furre buke. Ndersa kati 3 dhe i 2 kane funksionuar si hotel
Objekti shitet totalisht i mobiluar ne cdo kat sic ka qene.

 • Adresa Rinas, Kruje, Durrës County, Northern Albania, 1504, Albania
 • Qyteti Tiranë
 • Zip 1504
 • Zona Rinas
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on February 4, 2022 at 11:58 am
 • ID: CR-18396
 • Cmimi: €350,000
 • Sipërfaqa e pronës: 800m2 m²
 • Sipërfqa e truallit: 2000 m²
 • Tipi i prones: Shtepi private
 • Statusi i prones: Për Shitje

Llogaritesi i kredisë

Mujor
 • Principal & Interest
%

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Cemex Real Estate
 • Cemex Real Estate