fbpx

CEMEX REAL ESTATE

PARTNER QË NË THEMEL

Listimet e përzgjedhura

Pse Cemex Real Estate eshte zgjidhja e duhur?

01.

Ne dispozicionin tuaj ne cdo ore dhe dite.

02.

Prania ne cdo hap te realizimit te kerkeses suaj.

03.

Prona me te mira dhe okazion.

Formë kontakti Cemex Real Estate

Kontaktoni agjensinë tonë për tju shoqeruar ne rrugëtimin tuaj.


Prona në rezidenca

Jeni në kërkim të pronës tuaj të re? Mjafton vetëm një klik për të parë ofertat tona!

Prona komerciale

Nuk ka qenë asnjehere me e thjeshte për te gjetur dyqanin apo zyrën tuaj!

Agjentët tanë

Rejhana Uraj
Konsulent Imobiliar
Rejhana Uraj
Konsulent Imobiliar
Altin Roci
Konsulent Imobiliar
Altin Roci
Konsulent Imobiliar

Compare listings

Compare