fbpx

Super mundesi biznesi ! Jepet me qera Hostel prane Qendres se Tiranes,ne nje nga zonat me te mira per 1200 euro ne muaj i diskutueshem!

 • €1,200/muaj
Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
Perzgjedhur Për Qira Okazion
Super mundesi biznesi ! Jepet me qera Hostel prane Qendres se Tiranes,ne nje nga zonat me te mira per 1200 euro ne muaj i diskutueshem!
Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • €1,200/muaj

Përmbledhje

ID: CR-23879
 • Shtepi private
 • Tipi i prones
 • 200
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • CR-23879
 • ID
 • 4
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete

Përshkrimi

Super mundesi biznesi ! Jepet me qera Hostel prane Qendres se Tiranes,ne nje nga zonat me te mira per 1200 euro ne muaj i diskutueshem!

Vile 1 kateshe me tarrrace .Proces mobilimi .
Hosteli eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi me nga 5 shtreter ,ne nje sallon ,guzhine te vecuar, 2 tualete ,1 per femra dhe 1 per meshkuj . Oborr i bollshem arreduar me tavolina dhe karrige,si dhe nje tarrace e cila mund te shfrytezohet me se miri .

Hosteli eshte sapo i rikonstruktuar dhe eshte ne perfundim mobilimi .

Per me shume informacion na kpntaktoni ne 0676700066

 • Adresa Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • Qyteti Tiranë
 • Zip 1014
 • Zona Myslym Shyri
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on May 20, 2024 at 10:11 am
 • ID: CR-23879
 • Cmimi: €1,200/muaj
 • Sipërfaqa e pronës: 200 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Tualete: 2
 • Tipi i prones: Shtepi private
 • Statusi i prones: Për Qira

Veçoritë

Mobilimi
Other Features

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Cemex Realestate
 • Cemex Realestate