fbpx

SHITET VILE NE ROLLING HILLS RESIDENCE!

 • €1,600,000
Farkë, Unaza e Re, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Për Shitje Okazion
Farkë, Unaza e Re, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • €1,600,000

Përmbledhje

ID: CR-18750
 • Vile
 • Tipi i prones
 • 487
 • 5
 • Dhoma gjumi
 • 2020
 • Viti i ndërtimit
 • CR-18750
 • ID
 • 644
 • Lot m²
 • 6
 • Dhoma
 • 4
 • Tualete

Përshkrimi

Shesim vile ne Rolling Hills, vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 487 m2 edhe 645 m2 siperfaqja e truallit.
Vila organizohet ne 3 kate.
Kati -1 eshte i organizuar ne 1 dhome, 1 livingroom, 1 tualet, 1 depo.
Kati 0 eshte i organizuar ne 1dhome ndenje, kuzhine e vecuar, nje tualet edhe nje dhome qe sherben si zyre ka edhe dalje ne oborr.
Kati 1 organizohet ne 1 dhome matrimoniale se bashku me 1 tualet dhe 1 garderobe, 2 dhoma femijesh edhe 2 tualete .
Ka sistem kamerash dhe pishine
Vila eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni.

 • Adresa Farkë, Unaza e Re, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tiranë
 • Zip 1045
 • Zona Farke
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on February 21, 2022 at 4:14 pm
 • ID: CR-18750
 • Cmimi: €1,600,000
 • Sipërfaqa e pronës: 487 m²
 • Sipërfqa e truallit: 644 m²
 • Dhoma gjumi: 5
 • Dhoma: 6
 • Tualete: 4
 • Garazhd: 1
 • Viti i ndërtimit: 2020
 • Tipi i prones: Vile
 • Statusi i prones: Për Shitje
 • Kati: 1

Llogaritesi i kredisë

Mujor
 • Principal & Interest
%

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Altin Roci
 • Altin Roci