fbpx

Shitet Vile 3 Kateshe tek Kompleksi Secret Garden prane Teg !

 • €630,000
TEG - Tirana East Gate, Km 5, Rruga e Vilave, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Perzgjedhur Për Shitje Okazion
Shitet Vile 3 Kateshe tek Kompleksi Secret Garden prane Teg !
TEG - Tirana East Gate, Km 5, Rruga e Vilave, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • €630,000

Përmbledhje

ID: CR-24097
 • Vile
 • Tipi i prones
 • 347
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • CR-24097
 • ID
 • 514
 • Lot m²
 • 5
 • Dhoma
 • 4
 • Tualete

Përshkrimi

Shitet Vile 3 Kateshe tek Kompleksi Secret Garden prane Teg !

Vila ka siperfaqe toke prej 514m2
Siperfaqe ndertimi jane 347 m2 te cilat organizohen ne
Kati -1 109 m2 i cili organizohet ne nje tualet,nje bodrum dhe nje pjese ambjente teknike
Kati 0 137 m2 i cili organizohet ne 1 korridor ,1 depo , 1 tualet, 1 ambjent ndenje + ngrenie,nje ambjent gatimi te vecuar dhe 1 verande.
Kati 1 107 m2 i cili organizohet ne 3 Dhoma Gjumi,2 tualete ,1 ballkon.

Vila disponon 2 poste parkimi te jashtem.

Disponon oboor te lire

Faze Pllake

Cmimi okazion 630.000 euro

Per me shume informacion na kontaktoni ne 0676700066

 • Adresa TEG - Tirana East Gate, Km 5, Rruga e Vilave, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tiranë
 • Zip 1000
 • Zona TEG
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on July 4, 2024 at 2:01 pm
 • ID: CR-24097
 • Cmimi: €630,000
 • Sipërfaqa e pronës: 347 m²
 • Sipërfqa e truallit: 514 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 5
 • Tualete: 4
 • Garazhd: 2
 • Tipi i prones: Vile
 • Statusi i prones: Për Shitje
 • Kati: 3

Veçoritë

Mobilimi
Other Features

Llogaritesi i kredisë

Mujor
 • Parapagimi
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
 • Monthly HOA Fees
%
%

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Cemex Realestate
 • Cemex Realestate