fbpx

Shitet Super Apartament 3+1 me pamje totale Liqeni ,komplet kati tek Liqeni i Thate!

 • €396,000
Perzgjedhur Për Shitje
Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Perzgjedhur Për Shitje
Shitet Super Apartament 3+1 me pamje totale Liqeni ,komplet kati tek Liqeni i Thate!
Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • €396,000

Përmbledhje

ID: CR-24108
 • Apartament
 • Tipi i prones
 • 201
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • CR-24108
 • ID
 • 4
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete

Përshkrimi

Shitet Super Apartament 3+1 me pamje totale Liqeni ,komplet kati tek 📍Liqeni i Thate!

📐Siperfaqe totale apartamenti 201m2 nga te cilat 158.3m2 jane siperfaqe apartamenti dhe 43.4m2 siperfaqe verande.

😍Pamje Liqeni

✔️Mundesi ndarjeje

✔️Faze Suvatimi

🤑Cmimi 396.000€

Per me shume informacion na kontaktoni ne 📲0676700066

 • Adresa Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tiranë
 • Zip 1045
 • Zona Liqeni thate
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on July 8, 2024 at 1:27 pm
 • ID: CR-24108
 • Cmimi: €396,000
 • Sipërfaqa e pronës: 201 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Tualete: 2
 • Tipi i prones: Apartament
 • Statusi i prones: Për Shitje

Veçoritë

Llogaritesi i kredisë

Mujor
 • Parapagimi
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
 • Monthly HOA Fees
%
%

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Cemex Realestate
 • Cemex Realestate