fbpx

Shitet Super Apartament 2+1 tek Liqeni Thate!

 • €255,000
Perzgjedhur Për Shitje
Liqeni Thate, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Perzgjedhur Për Shitje
Liqeni Thate, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • €255,000

Përmbledhje

ID: CR-20130
 • Apartament
 • Tipi i prones
 • 164
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • CR-20130
 • ID
 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete

Përshkrimi

Shitet Super Apartament 2+1 tek Liqeni Thate!
Vendodhja:Rr.”Eduart Mano”
Siperfaqe 164m2.
Kati 3.
Pallat me ashensor.
Mobilim luksoz i arreduar me arkitekt dhe cdo punim eshte shume cilesor.
Cmimi 255.000 Euro.
Per me shume informacion na kontaktoni!

 • Adresa Liqeni Thate, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tiranë
 • Zip 1045
 • Zona Liqeni thate
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on August 12, 2022 at 2:26 pm
 • ID: CR-20130
 • Cmimi: €255,000
 • Sipërfaqa e pronës: 164 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualete: 2
 • Tipi i prones: Apartament
 • Statusi i prones: Për Shitje
 • Kati: 3

Llogaritesi i kredisë

Mujor
 • Principal & Interest
%

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Cemex Realestate
 • Cemex Realestate