fbpx

SHITET APARTAMENT 2+1+ Verande NE KINOSTUDIO! Delta Residence

 • €105,705
Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Perzgjedhur Për Shitje Okazion
SHITET APARTAMENT 2+1+ Verande NE KINOSTUDIO! Delta Residence
Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €105,705

Përmbledhje

ID: CR-18864
 • Apartament
 • Tipi i prones
 • 134
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • CR-18864
 • ID
 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 2+1+Verande NE KINOSTUDIO! Delta Residence.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 134.2m2 ku 96.1 jane siperfaqe fizike ,27m2 siperfaqe verande dhe 11.1 m2 siperfaqe te perbashketa.
Kati 4.
Orientim Veri-Perendim.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode.
Ndertimi eshte i vitit 2021 gati per banim behet ne Prill te vitit 2022.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni:

 • Adresa Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Qyteti Tiranë
 • Zip 1001-1028
 • Zona Kinostudio
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on February 25, 2022 at 2:54 pm
 • ID: CR-18864
 • Cmimi: €105,705
 • Sipërfaqa e pronës: 134 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualete: 2
 • Tipi i prones: Apartament
 • Statusi i prones: Për Shitje
 • Kati: 4

Veçoritë

Llogaritesi i kredisë

Mujor
 • Parapagimi
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
 • Monthly HOA Fees
%
%

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Cemex Real Estate
 • Cemex Real Estate