fbpx

Shitet Apartament 2+1 tek Bulevardi Yzberisht

 • €85,400
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Për Shitje
Shitet Apartament 2+1 tek Bulevardi Yzberisht
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €85,400

Përmbledhje

ID: CR-18783
 • Apartament
 • Tipi i prones
 • 112.4
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2010
 • Viti i ndërtimit
 • CR-18783
 • ID
 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 tek Bulevardi Yzberisht
Siperfaqe totale  112.4m2 nga te cilat 94.93 jane siperfaqe banimi dhe  17.47m2 jane siperfaqe perbashket .
Kati 8
Orientim Lindje.
Me Hipoteke
Per me shume informacion na kontaktoni!

 • Adresa Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Qyteti Tiranë
 • Zip 1001-1028
 • Zona Yzberisht
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on February 22, 2022 at 1:03 pm
 • ID: CR-18783
 • Cmimi: €85,400
 • Sipërfaqa e pronës: 112.4 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualete: 2
 • Viti i ndërtimit: 2010
 • Tipi i prones: Apartament
 • Statusi i prones: Për Shitje
 • Kati: 8

Veçoritë

Llogaritesi i kredisë

Mujor
 • Parapagimi
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
 • Monthly HOA Fees
%
%

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Altin Roci
 • Altin Roci