fbpx

Shitet Apartament 2+1 te Oxhaku.

 • €81,200
Perzgjedhur Shitur
Perzgjedhur Shitur
Shitet Apartament 2+1 te Oxhaku.
 • €81,200

Përmbledhje

ID: CR-18824
 • Apartament
 • Tipi i prones
 • 101.50
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2022
 • Viti i ndërtimit
 • CR-18824
 • ID
 • 3
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet

Përshkrimi

Shitet Apartamente 2+1 me sipërfaqe bruto 101.50 m² dhe me sipërfaqe neto 88.22m².
Ndodhet në katin e 8-të.
Orientim Jug.
Organizohet nga salloni i ndenjes së bashku me këndin e gatimit ,2 dhoma gjumi ,2 ballkon,1 tualet.
MiraBella Residence ka nje vendodhje vetëm pak metra larg Qëndrës së Tiranës dhe është dizenjuar me arkitekturë moderne, me fasadë të veshur me terakotë dhe termoizolim.
Infrastruktura rrugore që tashmë po zhvillohet në atë krah të qytetit bën të mundur që rezidenca MiraBella të jetë lehtësisht e aksesueshme.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni :

Adresa

 • Adresa rruga kujtim laro
 • Qyteti Tiranë
 • Zona Oxhaku
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on January 5, 2023 at 1:46 pm
 • ID: CR-18824
 • Cmimi: €81,200
 • Sipërfaqa e pronës: 101.50 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 1
 • Viti i ndërtimit: 2022
 • Tipi i prones: Apartament
 • Statusi i prones: Shitur

Llogaritesi i kredisë

Mujor
 • Parapagimi
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
 • Monthly HOA Fees
%
%

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Cemex Real Estate
 • Cemex Real Estate