fbpx

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË PAZARIT RI & SHKOLL KUQE, RRUGA QEMAL STAFA !

 • €155,000
Perzgjedhur Për Shitje
Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Perzgjedhur Për Shitje
SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË PAZARIT RI & SHKOLL KUQE, RRUGA QEMAL STAFA !
Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • €155,000

Përmbledhje

ID: CR-24093
 • Apartament
 • Tipi i prones
 • 89
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • CR-24093
 • ID
 • 3
 • Dhoma

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË PAZARIT RI & SHKOLL KUQE, RRUGA QEMAL STAFA !

Pallat i ri ne perfundim te punimeve.

* Siperfaqe 89m2

* 1 Tualet

* 1 Ballkon

* Kati 7  pallat me 7 kate

* 2 Dhoma Gjumi

* Me 2 Ashensor

Orientim nga Lindje – Perëndimi

Pallati pritet te mbaroj në Shtaror – Teor 2024, do te jete me sistem termik dhe sistem kapot.
Zona ne te cilen ndodhet eshte ne nje lokacion perfekt dhe me shume facalitete.

💶 Çmimi 155.000€

Per me shume informacion na kontaktoni ne 0676700066

 • Adresa Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti Tiranë
 • Zip 1017
 • Zona Pazari i ri
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on July 4, 2024 at 1:36 pm
 • ID: CR-24093
 • Cmimi: €155,000
 • Sipërfaqa e pronës: 89 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tipi i prones: Apartament
 • Statusi i prones: Për Shitje
 • Kati: 7

Veçoritë

Mobilimi
Other Features

Llogaritesi i kredisë

Mujor
 • Parapagimi
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
 • Monthly HOA Fees
%
%

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Cemex Realestate
 • Cemex Realestate