fbpx

Shitet Apartament 2+1 Midis Ambasadës Amerikane dhe Institutit të Higjenës!

 • €160,000
Perzgjedhur Për Shitje
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Perzgjedhur Për Shitje
Shitet Apartament 2+1 Midis Ambasadës Amerikane dhe Institutit të Higjenës!
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • €160,000

Përmbledhje

ID: CR-24114
 • Apartament
 • Tipi i prones
 • 71
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • CR-24114
 • ID
 • 3
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet

Përshkrimi

💥Shitet Apartament 2+1 📌 Midis Ambasadës Amerikane dhe Institutit të Higjenës!

Sip 71 m neto

📌Kati i 3-të

😍 Restauruar totalisht

Per me shume informacion na kontaktoni ne 📲0676700066

 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tiranë
 • Zip 1045
 • Zona Rr. e Elbasanit
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on July 8, 2024 at 1:47 pm
 • ID: CR-24114
 • Cmimi: €160,000
 • Sipërfaqa e pronës: 71 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 1
 • Tipi i prones: Apartament
 • Statusi i prones: Për Shitje
 • Kati: 3

Llogaritesi i kredisë

Mujor
 • Parapagimi
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
 • Monthly HOA Fees
%
%

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Cemex Realestate
 • Cemex Realestate