fbpx

Shitet Apartament 1+1+Depo tek Kompleksi Delijorgji!

 • €140,000
Perzgjedhur Për Shitje
Kompleksi Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Perzgjedhur Për Shitje
Kompleksi Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • €140,000

Përmbledhje

ID: CR-20079
 • Apartament
 • Tipi i prones
 • 67.6
 • 1
 • Dhome gjumi
 • CR-20079
 • ID
 • 3
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1+Depo tek Kompleksi Delijorgji!
Apartamenti eshte i arreduar me arkitekt dhe mobilimi eshte teper cilesor .
Siperfaqe  67.6 m2.
Kati 2.
Cmimi: 140.000 i diskutueshem.
Shitet i mobiluar si ne foto.

Per me shume informacion na kontaktoni!

 • Adresa Kompleksi Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tiranë
 • Zip 1003
 • Zona Kompleksi Delijorgji
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on August 9, 2022 at 9:12 am
 • ID: CR-20079
 • Cmimi: €140,000
 • Sipërfaqa e pronës: 67.6 m²
 • Dhome gjumi: 1
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 1
 • Tipi i prones: Apartament
 • Statusi i prones: Për Shitje
 • Kati: 2

Llogaritesi i kredisë

Mujor
 • Principal & Interest
%

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Cemex Realestate
 • Cemex Realestate