fbpx

Shitet Apartament 1+1 tek Turqouise Marina ne Hamallaj!

 • €130,000
Hamallaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2010, Albania
Perzgjedhur Për Shitje Okazion
Shitet Apartament 1+1 tek Turqouise Marina ne Hamallaj!
Hamallaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2010, Albania
 • €130,000

Përmbledhje

ID: CR-24105
 • Apartament
 • Tipi i prones
 • 70
 • 1
 • Dhome gjumi
 • CR-24105
 • ID
 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet

Përshkrimi

Okazion! Shitet Apartament 1+1 tek kompleksi Turqouise Marina ne Hamallaj!

Apartamenti shikon nga Marina e Jahteve dhe Aquaparku kompleksit.

Siperfaqe totale 70 m2

Kati 2

Apartamenti ndodhet ne faze suvatimi .

Cmimi 130.000 euro

Per me shume informacion na kontaktoni! 0676700066

 

 • Adresa Hamallaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2010, Albania
 • Qyteti Durrës
 • Zip 2010
 • Zona Gjiri i Lalezit
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on July 4, 2024 at 2:27 pm
 • ID: CR-24105
 • Cmimi: €130,000
 • Sipërfaqa e pronës: 70 m²
 • Dhome gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi i prones: Apartament
 • Statusi i prones: Për Shitje
 • Kati: 3

Llogaritesi i kredisë

Mujor
 • Parapagimi
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
 • Monthly HOA Fees
%
%

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Cemex Realestate
 • Cemex Realestate