fbpx

Shitet Apartament 1+1, “Garden Residence Turdiu”.

 • €66,000
Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Perzgjedhur Për Shitje Okazion
Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €66,000

Përmbledhje

ID: CR-17702
 • Apartament
 • Tipi i prones
 • 76.46
 • 1
 • Dhome gjumi
 • 2022
 • Viti i ndërtimit
 • CR-17702
 • ID
 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet

Përshkrimi

Salloni ndenjes, ambienti gatimit, 1 dhome gjumi, tauleti dhe ballkoni, faz ndertimi karabina
Siperfaqe 76.46 m2 kati i 10 mundesi dupleksi pasi shitet edhe nje hyrje ne katin e 9 me te njejtat paramentra

Shitet apartament tek fusha e aviacionit, ne kompleksin Garden Residence Turdiu.
Apartamenti ka tipologji 1+1 dhe ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor.
Apartamenti eshte i organizuar ne: ambjentin e dites bashke me ambjentin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualete, 1 ballkon.
Orientimi: Lindje.
Objekti eshte ne faze grope.
Per me shume informacion na kontaktoni:

 • Adresa Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Qyteti Tiranë
 • Zip 1001-1028
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on January 20, 2022 at 3:07 pm
 • ID: CR-17702
 • Cmimi: €66,000
 • Sipërfaqa e pronës: 76.46 m²
 • Dhome gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Viti i ndërtimit: 2022
 • Tipi i prones: Apartament
 • Statusi i prones: Për Shitje

Veçoritë

Llogaritesi i kredisë

Mujor
 • Principal & Interest
%

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Altin Roci
 • Altin Roci