fbpx

Shiten apartamente prane tegut ne kompleks te ri me pishine.

 • m2 €1,500
Perzgjedhur Për Shitje
TEG (Tirana East Gate), SH3, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Perzgjedhur Për Shitje
TEG (Tirana East Gate), SH3, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • m2 €1,500

Përmbledhje

ID: CR-18390
 • Apartament
 • Tipi i prones
 • 105.56
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2022
 • Viti i ndërtimit
 • CR-18390
 • ID
 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete

Përshkrimi

Shiten apartamente prane tegut ne kompleks te ri me pishine.
Siperfaqe duke filluar nga 105.56 m2 deri ne 120.2m2.|
Kati 1 dhe 2.
Cmimi sipas kerkeses.
Per me shume informacion na kontaktoni!

 • Adresa TEG (Tirana East Gate), SH3, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tiranë
 • Zip 1045
 • Zona TEG
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on January 31, 2022 at 3:26 pm
 • ID: CR-18390
 • Cmimi: m2 €1,500
 • Sipërfaqa e pronës: 105.56 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualete: 2
 • Viti i ndërtimit: 2022
 • Tipi i prones: Apartament
 • Statusi i prones: Për Shitje
 • Kati: 1

Llogaritesi i kredisë

Mujor
 • Principal & Interest
%

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Cemex Real Estate
 • Cemex Real Estate