fbpx

ULET CMIMI NGA 3000>2500!!! JEPET ME QIRA AMBJENT TEK FARMACI DAJA

 • €2,500
Perzgjedhur Për Qira
Rruga Andon Zako Çajupi, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Perzgjedhur Për Qira
Rruga Andon Zako Çajupi, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €2,500

Përmbledhje

ID: CR-17624
 • Komercial
 • Tipi i prones
 • 250
 • 1
 • Dhome gjumi
 • CR-17624
 • ID
 • 1
 • Dhomë
 • 2
 • Tualete

Përshkrimi

Jepet me qira ambjent tek Farmaci Daja ne bllok me nje siperfaqe totale prej 200 m2. Ambjenti ndodhet buze rruges ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane. Momentalisht ambjenti perdoret si bar-kafe me nje klientele te ngritur prej shume vitesh por mund te perdoret dhe per biznese te tjera si call center, zyra, farmaci apo cdo lloj biznesi tjeter. Cmimi okazion per zonen!!!  Ngjitur me ambjentin ofrohet dhe nje zyre me nje siperfaqe prej 15 m2. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion kontaktoni tani!

 • Adresa Rruga Andon Zako Çajupi, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Qyteti Tiranë
 • Zip 1001-1028
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on January 26, 2022 at 6:12 pm
 • ID: CR-17624
 • Cmimi: €2,500
 • Sipërfaqa e pronës: 250 m²
 • Dhome gjumi: 1
 • Dhomë: 1
 • Tualete: 2
 • Tipi i prones: Komercial
 • Statusi i prones: Për Qira

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Altin Roci
 • Altin Roci