fbpx

Jepet me qera kati 2 dhe i 3 i Godines ne Autostraden Tirane-Durres.

 • €3,425
 • €4,780
Perzgjedhur Për Qira
Autostrada "Tiranë - Durrës", Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Perzgjedhur Për Qira
Autostrada "Tiranë - Durrës", Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • €3,425
 • €4,780

Përmbledhje

ID: CR-18441
 • Komercial
 • Tipi i prones
 • 685 dhe 956
 • 2016
 • Viti i ndërtimit
 • CR-18441
 • ID

Përshkrimi

 • Jepet me qera Godina ne Autostraden Tirane-Durres,prane mbikalimit te Kasharit.(Rinas)
 • Godina është në një prej zonave më të rëndësishme Industriale të Tiranës;
 • Kati 2 ka siperfaqe 685m2 dhe kati i 3 ka siperfaqe 956m2.
 • Cmimi per katin e 2 eshte 3.425/muaj dhe per katin e 3 4780 euro/muaj
 • Infrastruktura e zonës është shumë e mirë, (sapo ndërtuar).
 • Objekti është ndërtuar në periudhën 2015-2016
 • Konstruksion B.A dhe mur tulle;
 • Fasadë xhami kati 0 dhe kati 1;
 • Ndërtimet e brendshme bëhen sipas kërkesës së qiramarrësit;
 • Pllaka shtrimi gres-porcelan;
 • Tualete me cilësi të lartë. Pllakat e përdoruara janë gres-porcelan;
 • Shkallë me mermer dhe parmak metalik;
 • Ashensor me kapacitet 1.600 kg / 21 persona
 • Mundësi ndarje të zyrave sipas dëshirës, në varësi të porosisë së qiramarrësit;
 • Parkim nëntokësor
 • Per me shume informacion na kontaktoni!
 • Adresa Autostrada "Tiranë - Durrës", Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tiranë
 • Zip 1051
 • Zona Autostrada Tr.-Dr.
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on February 4, 2022 at 12:02 pm
 • ID: CR-18441
 • Cmimi: €3,425
 • Sipërfaqa e pronës: 685 dhe 956 m²
 • Viti i ndërtimit: 2016
 • Tipi i prones: Komercial
 • Statusi i prones: Për Qira

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Cemex Real Estate
 • Cemex Real Estate