fbpx

Jepet apartament 2+1 me qera tek Secret Garden,prane Teg(Mobilohet totalisht nga pronari)

 • €1,000
Perzgjedhur Për Qira
TEG (Tirana East Gate), SH3, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Perzgjedhur Për Qira
TEG (Tirana East Gate), SH3, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • €1,000

Përmbledhje

ID: CR-18902
 • Apartament
 • Tipi i prones
 • 100
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2022
 • Viti i ndërtimit
 • CR-18902
 • ID
 • 3
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 me qeratek📍Secret Garden,prane Teg
Mobilohet totalisht nga pronari.
📐Siperfaqe 100m2.
🛌2 Dhoma Gjumi
🛁1 Tualet.
✅Kondicjoner te fshehur.
✅Mobilim luks (i pa banuar me pare).
💶Cmimi 1000€/muaj.
Apartamenti ndodhet ne nje nga residencat me te reja
dhe luksoze te Tiranes. Te ofron gjithe facilitetet e
nevojshme si dhe qetesi dhe ajer te paster.
Per me shume informacion na kontaktoni!📲
0676700066

 • Adresa TEG (Tirana East Gate), SH3, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tiranë
 • Zip 1045
 • Zona TEG
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on March 1, 2022 at 10:23 am
 • ID: CR-18902
 • Cmimi: €1,000
 • Sipërfaqa e pronës: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 1
 • Viti i ndërtimit: 2022
 • Tipi i prones: Apartament
 • Statusi i prones: Për Qira
 • Kati: 2

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Cemex Real Estate
 • Cemex Real Estate