fbpx

Jepet apartament 1+1 me qera tekKompleksi Kontakt,21 Dhjetori!

 • €500
Perzgjedhur Për Qira
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Perzgjedhur Për Qira
Jepet apartament 1+1 me qera tekKompleksi Kontakt,21 Dhjetori!
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • €500

Përmbledhje

ID: CR-24061
 • Apartament
 • Tipi i prones
 • 80
 • 1
 • Dhome gjumi
 • CR-24061
 • ID
 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet

Përshkrimi

Jepet apartament 1+1 me qera tek📍Kompleksi Kontakt,21 Dhjetori!

Siperfaqe 70m2

📌Kati 7

Ne cmim perfshihet mirembajtja dhe interneti .

🤑Jepet per 500€ ne muaj

Per me shume informacion na kontaktoni ne 📲0676700066

 • Adresa 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tiranë
 • Zip 1023
 • Zona 21 Dhjetori
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on June 28, 2024 at 11:53 am
 • ID: CR-24061
 • Cmimi: €500
 • Sipërfaqa e pronës: 80 m²
 • Dhome gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi i prones: Apartament
 • Statusi i prones: Për Qira
 • Kati: 7

Veçoritë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Cemex Realestate
 • Cemex Realestate