fbpx

Jepet Apartament 1+1 me qera tek Square21!

 • €700
Perzgjedhur Për Qira
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Perzgjedhur Për Qira
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • €700

Përmbledhje

ID: CR-20106
 • Apartament
 • Tipi i prones
 • 78
 • 1
 • Dhome gjumi
 • CR-20106
 • ID
 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet

Përshkrimi

Jepet Apartament 1+1 me qera tek Square21!
Vendodhja 21 Dhjetori.
Siperfaqe 78m2.
Kati 6.
Aapartamenti ka mobilimi luksoz dhe eshte i pabanuar me pare.
Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.
Cmimi 700 euro/muaj.

Per me shume informacion na kontaktoni! 0676700066

 • Adresa 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tiranë
 • Zip 1023
 • Zona 21 Dhjetori
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on August 10, 2022 at 9:58 am
 • ID: CR-20106
 • Cmimi: €700
 • Sipërfaqa e pronës: 78 m²
 • Dhome gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Garazhd: 1
 • Tipi i prones: Apartament
 • Statusi i prones: Për Qira
 • Kati: 6

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Cemex Realestate
 • Cemex Realestate