fbpx

Shitet Truall ne Vishnje perballe Restorant Shabes. 6125 m2 me Hipoteke .

 • €300,000
Perzgjedhur Për Shitje
Vishaj, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1038, Albania
Perzgjedhur Për Shitje
Vishaj, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1038, Albania
 • €300,000

Përmbledhje

ID: CR-17695
 • Truall
 • Tipi i prones
 • 6125
 • CR-17695
 • ID

Përshkrimi

Shitet Toke ne Vishnje perballe Restorant Shabes. 6125 m2 me Hipoteke. E rrethuar me mur rrethues 2m. Me dere metalike dhe me themele per 2200 m2 kapanon. Me depozite uji te betonuar dhe me kafaz per transformatoret e energjise elektrike. Leja ndertimit mund te rinovohet nga pronari.

 • Adresa Vishaj, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1038, Albania
 • Qyteti Tiranë
 • Zip 1040
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on August 11, 2022 at 2:47 pm
 • ID: CR-17695
 • Cmimi: €300,000
 • Sipërfaqa e pronës: 6125 m²
 • Tipi i prones: Truall
 • Statusi i prones: Për Shitje

Llogaritesi i kredisë

Mujor
 • Principal & Interest
%

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Cemex Real Estate
 • Cemex Real Estate