fbpx

Cemex Real Estate

Rr. "Myslym Shyri", Tiranë, Pallati 60, Shk. 4

Property Types

 • 70% Apartament
 • 11% Dyqan
 • 7% Vile
 • 13% Other

Property Status

 • 59% Për Shitje
 • 17% Shitur
 • 13% Dhëne me qera
 • 11% Other

Property Cities

 • 85% Tiranë
 • 11% Durrës
 • 2% Pogradec
 • 2% Other

About Cemex Real Estate

Cemex Real Estate eshte nje agjensi imobiliare, eksluzive, serioze, e licensuar ne shitje dhe qera te pronave .
Ne ofrojme nivelin me te larte te profesionalizmit, integritetit, ndershmerise dhe drejtesise në marrëdhëniet tona me klientët, por Cemex nuk e ka fillimin ketu. Pas nje suksesi per me shume se 15 vite te Cemex Albania Construction ku kemi operuar së bashku me klientët dhe partnerët tanë, në realizimin dhe implementimin e shumë projekteve dhe objekteve civile me natyrë kryesisht banimi, shërbime tregëtare, relaksi, rekreativiteti etj. Vendosem qe te zgjerohemi ne fushen imobiliare ku ti japim mundesine klienteve tane dhe me gjere per te pasur shtepine e endrrave.
Cemex Real Estate bashkepunon me agjente me nje eksperience shume vjecare ne fushen imobiliare, me arkitekte dhe interior designer profesioniste, si dhe me notere dhe bankat me prestigjoze ne Shqiperi. Synojmë të jemi gjithmonë partneri juaj ideal per te realizuar cdo kerkese tuajen. Ne fusim shpirtin tonë, parimet dhe idealet tona, per cdo kerkese tuajen duke e konsideruar atë si unike dhe duke e trajtuar me shumë seriozitet.

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare